Využití při sexu

Dlouhou dobu jsme s partnerem přemýšleli, jak bychom si mohli okořenit náš sexuální život. Znáte to… po několikaletém vztahu vše, včetně sexu, postupně upadá do stereotypu, i když se urputně snažíte o oživení. Napadlo nás tedy zkusit nějakou erotickou pomůcku.

První, co napadlo mě, byla investice do nějakého vibrátoru, ale přítel nad tím kroutil hlavou. Prý pro začátek vyzkoušíme něco jiného. Všimli jste si, že chlapi jsou vskutku citliví, pokud jde o otázku, kdy má být jejich nádobíčko nahrazeno nějakým jiným?

A tak jsem si začala vyhledávat informace o Venušiných kuličkách. Zaujalo mě to tak, že jsem se okamžitě rozhodla pro koupi. Otázkou ale bylo, které zvolit. Jsou kuličky ze skla, silikonu, kovu a dalších materiálů, se šňůrkou i bez, jednoduché, dvojité nebo je jich dokonce více. Pak také mají různé povrchy – od hladkého až po drsný s výstupky.

Výběr byl velký a já si stále nemohla vybrat, tak jsem se na začátek rozhodla pro kompromis. Objednala jsem sadu s jednou kuličkou a dvakrát dvěma kuličkami. Vše hladké, z lékařského silikonu a ABS plastu, protože používání kovů tam dole se zatím docela zdráhám.

A koupě nelituji! První na řadě byla jedna kulička a já ji ihned vyzkoušela. Občas jsem se přistihla, že mám takové podvědomé nutkání snažit se ji v sobě udržet co nejvíce a díky práci svalů se mé tělo třeba při běhu velmi rychle docela zapotilo. A touto fyzickou aktivitou to rozhodně nebylo.

Jelikož ovšem patřím mezi tvory zvídavé, zajímalo mě, co by mohly provést kuličky dvě. Balení tyto „dvojkuličky“ obsahovalo hned dvakrát. Jedny větší a těžší, pro pokročilejší uživatelky, jedny lehčí a o něco menší. Sáhla jsem tedy po těch menších.

Líbilo se mi to moc. Asi po týdnu pravidelného nošení – především při nejrůznějších aktivitách – byl partner velmi překvapen. Sex jsme prožívali mnohem intenzivněji. Řekl mi, že se tam u mě dole něco změnilo. A mě překvapilo, jak výborně kuličky zafungovaly. Opravdu hodně dopomáhají ke zpevnění pánevního dna, i když bych dříve řekla, že v tomhle ohledu problémy nemám.

Takže si začal hrát i přítel. Nutil mě, abych si kuličky vzala, když jsme šli na nějakou akci. Bowling, koncert, kino, tělocvična. Nejlépe pro mě fungují, když jsem v pohybu, ale i ten pocit, kdy jste se svojí drahou polovičkou a máte svoje malé „tajemství“, je sám o sobě velice vzrušující. Každý nepatrný dotek a pohlazení způsobuje menší výbuch. A když potom máte možnost schovat se do nějakého tmavšího koutku…

Pokud je mám i v posteli, mého drahého nejvíce zajímá ta šňůrka, která trčí ven pro snazší vyndání (a že je manipulace a následná hygiena opravdu jednoduchá). Svými hrátkami mě občas přivádí k šílenství. A nakonec kuličky musí ven tak jako tak… J

Dnes, když se přítel konečně ujistil, že i sexuální pomůcky mohou být užitečné, rozrostl se náš repertoár o vibrační vajíčka, nejrůznější kroužky, a dokonce i ten vibrátor. Venušiny kuličky zde ale stále mají své čestné místo.