Inkontinence

Známe to všichni. Svého partnera milujeme, ale po čase se náš sexuální život s ním stává stereotypní a začíná nám chybět trocha toho vzrušení. Vzpomenete si ještě, jaké to bylo, když jste se teprve poznávali? Každý dotyk ve vás spouštěl příjemné chvění. Tělem vám pulsovala energie a touha po tom druhém vám zaplnila mysl tak dokonale, že jste nemysleli na nic jiného. Myslíte si, že je to nenávratně pryč? Nebuďte tak negativní a zapojte do hry nové hračky.

Když se řekne erotická pomůcka, většině z nás se vybaví vibrátor, lidově řečeno Robertek. Je trochu škoda, že ostatní „hračky“ jsou v jeho stínu, zvláště pak, když kromě sexuálního prožitku nám mohou pomoci i po zdravotní stránce. Řeč je o Venušiných kuličkách, skvělé pomůcce pro ženy.

Venušiny kuličky se používají tak, že si je zavedete do své vaginy, proto je můžete diskrétně nosit i během běžného dne, který se rázem stane zajímavějším. Jejich vibrace, jež dráždí poševní svalstvo, vás dokonale naladí na vášnivou noc s partnerem. Použít je můžete prakticky kdykoliv. Nejlépe fungují, když si je vezmete před nějakou činností. Například, když si chcete zpestřit hodinu aerobiku, nebo okořenit jízdu na in-linech, ale i při klasickém běhání se velice dobře osvědčily.

Kromě příjemného vzrušujícího pocitu a naladění té správné erotické nálady, jsou Venušiny kuličky, také dobrou posilovací pomůckou. Vlastně by se dalo říci, že je to taková činka pro vaši vagínu, což později oceníte nejen při intimních chvílích s vaším milým, ale také po zdravotní stránce. Venušiny kuličky, totiž velice dobře posilují ochablé pánevní dno. Právě ochablé svalstvo pánevního dna je příčinou nepříjemného úniku moči, který trápí většinu žen po porodu a ve vyšším věku. Tyto ženy se většinou za svůj problém stydí a je jim trapné o něm s kýmkoliv hovořit. Právě jim by pravidelné použití, této pomůcky mohlo velice dobře posloužit a uchránit je tak trapným situacím.

Venušiny kuličky nejsou jen obyčejnou sexuální hračkou. Je to trenažér, který velice diskrétně navrací ženám nejen pocit uspokojení, vzrušení a sexuální rozkoš, ale především je může navždy zbavit nepříjemného samovolného úniku moči, který nepříjemným způsobem omezuje váš život.