Co to je

Venušiny kuličky dopomáhají k dobré fyzické kondici ženského pohlaví.

Venušiny kuličky jsou erotická pomůcka, která se stará o zpevňování poševního svalstva. Poševní stěna může ochabnout po porodu či v období klimakteria.

Tyto kuličky fungují na principu vibrací při pohybu. Můžete s nimi tedy chodit například po domácnosti a bude vám to dělat dobře. Venušiny kuličky jsou také výbornou pomocí ženám, které jen tak lehce nedosáhnou orgasmu. Ne, že by bylo přímo nutné si přivodit orgasmus s kuličkami, ale použít je chvíli před samotným sexem. Ve své podstatě vás to uvede do takového stavu, že při samotném sexuálním styku docílíte orgasmu rychleji.

Některé ženy kuličky používají i několik let. Jsou i takové zkušenosti, že se dají vsunout kuličky a poté tampon, který je zatlačí hlouběji. Otázkou je, co které ženě více vyhovuje. Je potřeba to vyzkoušet.

Je také nutné dodat, že nikdo z okolí nepozná, zda kuličky používáte či nikoli.

Pokud chcete tuto pomůcku vyzkoušet, tak je dobré koupit kuličky z kvalitního materiálu. Některé kuličky nejsou zrovna hygienicky vhodné. Z počátku je také potřeba je aplikovat pouze na kratší dobu. Některé ženy si ze začátku stěžují, že používání je bolestivé. Posléze dobu použití prodlužujte dle libosti.

Jak již bylo zmíněno, tyto kuličky se vyrábí z různých materiálů. Ty nejlevnější jsou z plastu, ty lepší jsou máčené v latexu. Na trhu jsou také kuličky, které mají regulaci vibrací. Tyto kuličky nejsou jen dvě, jako ty klasické, ale jsou dokonce čtyři. Je také velmi zajímavé, že dokonce můžete pořídit kuličky ve tvaru jahod či fotbalových míčů. Myslím si, že ty fotbalové potěší na oko i vaše protějšky.

Takže dámy neváhejte navštívit nějaký ten sexshop a trošku si okořenit váš intimní život. Třeba se budete divit jakou radost vám to nakonec udělá, a možná nejen vám.