Vypadávají vám Venušiny kuličky? Řešení existuje

Venušiny kuličky jsou vyvinuté pro posílení svalů pánevního dna. Co když jsou ale ty vaše tak ochablé, že vám kuličky hned po zavedení vypadnou? Nemusíte je hned vyhazovat. Stačí svaly trochu posílit a pak už si budete užívat nošení Venušiných kuliček při každé příležitosti.

 

Svaly pánevního dna zodpovídají za schopnost žen udržet moč, zapojují se při porodu a hlavně, jsou centrem sexuální slasti. Žena s obzvlášť silnými svaly pánevního dna přivede k neskutečným orgasmům nejen sebe, ale i svého partnera.

 

Výbornou pomůckou k posílení těchto svalů jsou Venušiny kuličky. Jenže se může stát, že některým ženám při prvním používání prostě vypadnou. Důvodem jsou značně ochablé svaly pánevního dna. Proto by si začátečnice měly vybírat Venušiny kuličky, které jsou v průměru větší a na váhu lehčí. Pomůže vám i pevné spojení kuliček.

 

Pokud vám i tak vypadnou, začnětě s procvičováním svalů pánevního dna bez zavedení Venušiných kuliček:

  • Most: lehněte si na záda, paže podél těla a pokrčte kolena. Nadechněte se, zatněte svaly pánevního dna a zvedněte boky směrem vzhůru. V této pozici vydržte 10 sekund a nezapomeňte pravidelně dýchat. 10x zopakujte.
  • Dřepy: opřete se zády a pažemi o zeď a rozkročte nohy na šířku boků. S nádechem zatněte svaly pánevního dna a přejděte do dřepu, jako byste si chtěla sednout na židli. Vydržte 10 sekund, narovnejte se a uvolněte svaly pánevního dna. Opakujte 10x.

 

Jak dojde ke zpevnění, můžete k tomuto cvičení přidat i svoje Venušiny kuličky.