Spojení příjemného se zdraví prospěšným ve Venušiných kuličkách

Chcete si pořídit sexuální hračku a zároveň udělat něco dobrého pro své zdraví? Ideální kombinací jsou Venušiny kuličky. Nejen, že s nimi strávíte žhavé chvilky, ale zároveň posílíte své nebo partnerčiny pánevní svaly.

 

Venušiny kuličky mají multifunkční využití nejen vzhledem k variacím jejich vzhledu. Žena je může použít buď pro léčivé účely (zpevnění svalů pánevního dna) nebo pro erotické (jako je stimulace). Jde o jedny z nejstarších erotických pomůcek, používali je už v Japonsku okolo roku 500 n.l.

 

Díky Venušiným kuličkám omládnete

 

Z preventivních i léčebných důvodů jsou Venušiny kuličky doporučovány ženám, které jsou těhotné nebo po porodu, mají po gynekologických operacích nebo jim kvůli pokročilému věku hrozí inkontinence. Posilují svaly pánevního dna a tím dochází i k lepší stabilizaci celého těla. Dobře se osvědčily s tzv. Kegelovými cviky.

 

S pár kuličkami navíc k silnějším orgasmům

 

Venušiny kuličky ale můžete zapojit i do svých postelových hrátek. Vzhledem k tomu, že posílí celé pánevní svalstvo, tedy i to poševní, požitek z jejich účinků budou mít oba partneři (žena bude více vnímat partnerův penis, muž si zase užije užší vstup i masáž přímo při styku). Navíc můžete využít jejich samo vibrující konstrukce a zkoumat, v jakých fázích pohybu, zasunutí nebo při stimulaci, které další části těla vykouzlí orgasmus.