Nejzajímavější sexshopy na světě

Pojedete na dovolenou a chcete se podívat na netradiční místa? Sexshopy nevypadají po celé zeměkouli stejně, v některých vstoupíte do úplně jiných světů.

 

Tokyo: M’s v Akihabara

Jde nejspíš o největší sexshop na světě, který se rozkládá na 7 patrech a najdete tu doslova všechno (třeba i zhruba 30 cm figurky s dírou uvnitř pro penis, které by měly fungovat podobně jako umělé vagíny). Když si vyzkoušíte některý z kostýmů a necháte zaměstnance, aby si vás vyfotili pro ostatní zákazníky, dostanete 20% slevu. Jinak jsou focení a vstup v uniformě nebo do 18 let zakázané.

 

Toronto: Good For Her

 

Mají návštěvní hodiny určené výhradně ženám a transsexuálům, každou neděli 12 – 14 hodin, aby poskytli příjemné a pozitivní prostředí pro ty, které se necítí na to, vstoupit do sexshopu kdykoli. Také pořádají různé kurzy, jako bondáž, flirtování nebo jak si zlepšit orgasmy.

 

Los Angeles: JT’s Stockroom

 

Původně čistě BDSM zaměřený sexshop nabízí už i standardní sortiment. Ale jeho vzhled má zlověstnou atmosféru s černo-červeným gotickým dekorem, fotogalerie a dostatek kůže a latexu, aby inspiroval každého potenciálního DeSade.

 

Londýn, Soho: Madame Roxy’s Erotic Emporium

 

Dočasný sexshop, jehož celý sortiment vytvořila umělkyně Lucy Sparrow z filcu (přes 5000 kusů). Chtěla tak upozornit na to, že dříve bylo okolí plné sexshopů, strip klubů a erotických kin, které odtud ale byly vytlačené zvyšujícími se nájmy a britskými zákony o prnografii. Otevřením tohoto plstěného sexshopu chtěla otestovat hranice zákonů.