Nechcete-li vyděsit svého potenciálního přítele, načasování zkoušení Venušiných kuliček si rozmyslete

Venušiny kuličky vás mohou přivést do rozpaků tak náhle, že ani nestihnete pořádně zareagovat. Úsměvnou historku s prvním zkoušením zažila Adéla:

 

Šla jsem k Radce na dámskou jízdu, kdy jsme si oblékly pyžama, chystaly se lakovat nehty, dát si pleťové masky a podobné ženské záležitosti. Jenže Radka mi oznámila, že mě za chvilku seznámí s kamarádem Honzou, který se mi bude líbit. Kdybych si aspoň pod pyžamo oblékla spodní prádlo!

 

Radka mě ale udobřila, když mi přinesla malý dárek: Venušiny kuličky. Díky filmu 50 odstínů šedi jsem věděla, o co jde. Radka mě přemluvila, abych si aspoň jednu nasadila. Jenže já, hrdinka, si musela narvat obě dvě najednou. Cestou z koupelny jsem si užívala nové příjemné pocity – dokud jsem nekýchla a jedna Venušina kulička ze mě nevyletěla!

 

Schytala jsem Radčino ušklíbnutí a poznámku o tom, že mi to říkala. Ze solidarity si ty svoje taky nasadila a šly jsme se navečeřet. V tom přišel Honza a já se postavila, abych se s ním přivítala. Teda, chtěla jsem se postavit – zůstala jsem v podivné mezifázi, protože ze mě vyletěla i ta druhá. Omluvila jsem se, že teď nemůžu vstát, a Radka Honzu vzala na prohlídku domu.

 

Za chvilku jsem ji slyšela, jak se omlouvá a žene se do koupelny. Se smíchem a trochou zahanbení jsme se spolu vrátily za ostatními a abychom nevypadaly, že nám úplně přeskočilo, situaci jsme vysvětlily. Jestli to Honzu nějak rozrušilo, nedal to na sobě znát. Naše rande bude určitě stát za to.

 

Nemyslete si, že Radka nebo já máme nějak super obrovské vagíny. Jen prostě nejsme zvyklé používat tyhle svaly. Venušiny kuličky jsou překvapivě těžké a ze začátku dají pořádně zabrat. Začala jsem cvičit s jednou a teď už mi nevypadávají ani ty dvě. Zkuste to, výsledky jsou překvapivě uspokojující.“