Jak jsem poprvé vyzkoušela Venušiny kuličky a moje vagína nechtěla spolupracovat

Máte obavy z prvního zavedení Venušiných kuliček? Nejste v tom samy. Ale jak ukazuje příběh jedné z uživatelek, všechno se dá překonat.

 

Myslím, že můžeme vinit 50 odstínů šedi z našeho povědomí a mýlkách o Venušiných kuličkách. Nebo aspoň já můžu. Ve skutečnosti fungují k posilování svalů pánenvního dna, což ženám pomáhá bojovat s inkontinencí, porodem a poporodním stavem vagíny a k silnějším orgasmům.

 

Vybrala jsem si dvě malé samostatné kovové kuličky a byly překvapivě těžké. Chvíli jsem bojovala s jejich zavedením a udržením, protože jakmile jsem si stoupla na stranu, vyklouzly ven. Takže jsem je zavedla znovu, trochu hlouběji a podařilo se mi zatnout svaly! Po minutě opravdu usilovného zatínání svalů jsem byla přesvědčená o tom, že s kuličkami nebudu schopná chodit, a tak jsem sevření nepatrně uvolnila. A přišel úspěch – Venušiny kuličky zůstaly na místě!

 

Začala jsem se chystat na večeři se svým manželem, který proklouzl ke mně do koupelny. Chtěla jsem mu ustoupit z cesty a při tom mi jedna z kuliček vyklouzla přímo na kachličky. Ránu následoval manželův pohled do mé tváře, která se barvila 50 odstíny ne šedi, ale červeni. „Fakt to právě vypadlo ze tvé…“, začal se ptát manžel, když v tom vypadla ta druhá. Přímo k jeho nohám. Už se vám někdy stalo, že vám z pod sukně vypadly dvě kovové kuličky? Opravdu jen mně?

 

A tak začal konec používání kovových Venušiných kuliček. Abych byla fér, po dvou porodech jsem si nevybrala vhodnou velikost. Zapátrala jsem a pořídila si větší silikonové, se kterými trénuji svoje svaly a ne nervy.“