4 tipy pro žhavější předehru s Venušinými kuličkami

  1. Nechte si je jako malé tajemství

Trochu očekávání může zvýšit intenzitu a pocity při sexu. Když si Venušiny kuličky vložíte několik hodin před tím, než se máte potkat s partnerem, kuličky vám při každém pohybu mírnými vibracemi připomenou, na co se můžete těšit. Fantazie, které se díky kuličkám přes den objeví, vám po příchodu domů mohou sloužit jako skvělá inspirace.

  1. Podělte se o tajemství

To, že si berete Venušiny kuličky, nutně neznamená, že se váš partner nemůže těšit s vámi. Nasaďte si je před ním nebo je nechte nasadit rovnou jeho. Zažijete pocit blízkosti a intimity, protože o tom, co se právě děje, když se klidně procházíte kolem, víte jen vy dva.

  1. Zůstaňte v kontaktu

I když svůj den trávíte odděleně, dejte partnerovi krátkým telefonátem nebo SMSkou vědět, co právě zažíváte. I pro něj bude vzrušující vědět, na co se může večer těšit.

  1. Hrajte dlouhodobé hry

Investice do kvalitních Venušiných kuliček vám přinese spoustu vjemů nejen v ložnici, ale hlavně pozitivní dopad dlouhodobého cvičení. Odhlédneme-li od zdravotních výhod, sexuální život začíná silným pánevním dnem. Kontrakce způsobující potěšení při orgasmu je vlastně to, co s kuličkami cvičíte – zatínání a povolování. Zpevnění pánevního dna přináší snadnější dosažení orgasmu, který je i mnohem intenzivnější. Pětiminutové denní cvičení se může stát sexy doplňkem k předehře a způsobem, jak si užít v budoucnu ještě lepší sex.